Nieuwsbrieven

17 januari 2018
Nieuwsflits nr 5
Bij deze nieuwsflits nummer 5. LEES MEER
08 december 2017
Nieuwsflits nummer 4
Aanstaande dinsdag gaat de staking door. Dit b ... LEES MEER
22 oktober 2017
Nieuwsbrief nr 3
Hierbij nieuwsflits nummer 3 en een document o ... LEES MEER

Directie en Team

Directie

Mw. Jos van Gangelen                                            jgangelen@elckerlycschool.nl

Team Hogendorplaan

Groep 1/2a

Renate Koestal(ma,di)                                             rkoestal@elckerlycschool.nl

Ryanne Ruijter(wo,do,vr)                                         rruijter@elckerlycschool.nl

 

Groep 1/2b

Ellen Ouwekerk(ma,di,wo)                                        eouwerkerk@elckerlycschool.nl

Hanneke Koetsier(wo,do,vr)                                      hkoetsier@elckerlycschool.nl

 

Groep 1c

Marloes Veeken                                                        mveeken@elckerlycschool.nl

 

Groep 3

Rebecca Lagcher(ma,di,do)                                        rlagcher@elckerlycschool.nll

Yasemin Soykan(wo,do,vr)                                         ysoykan@elckerlycschool.nl

 

Groep 4

Bob Blok(ma,di,do,vr)                                                bblok@elckerlycschool.nl

Jacqueline Roost(wo,vr)                                             jroost@elckerlycschool.nl

 

Groep 5

Renée de Jong(ma,di,wo)                                           rjong@elckerlycschool.nl

Karin Bos(wo,do,vr)                                                   kbos@elckerlycschool.nl

 

Groep 6

Denise Ultee                                                              dultee@elckerlycschool.nl

 

Groep 7

Karin Kuiper                                                               kkuiper@elckerlycschool.nl

 

Groep 8

Erik Ultee(ma,di,wo,do)                                               eultee@elckerlycschool.nl

Merel Calis(wo,do,vr)                                                   mcalis@elckerlycschool.nl

 

Interne begeleider

Heleen Heemskerck                                                     hheemskerck@elckerlycschool.nl

 

Conciërge

Paul Odijk                                                                   podijk@elckerlycschool.nl

o.b.s. Elckerlyc locatie Van Hogendorplaan

van Hogendorplaan 1a
Hilversum

Tel:  (035) 624 91 50

E - mail: info@elckerlycschool.nl