Nieuwsbrieven

22 oktober 2017
Nieuwsbrief nr 3
Hierbij nieuwsflits nummer 3 en een document o ... LEES MEER
11 oktober 2017
Nieuwsflits nummer 2 + andere documenten
Bijgevoegd nieuwsflits nummer 2.Tevens bijgevo ... LEES MEER
06 september 2017
Nieuwsflits Nr. 1
Bij deze nieuwsflits nummer 1. LEES MEER

Directie en Team

Directie

De directie van de Elckerlyc bestaat uit:
mw. Jos van Gangelen    directeur                                       jgangelen@elckerlycschool.nl
mw. Reinier van Milligen    locatiedirecteur Schuttersweg      rmilligen@elckerlycschool.nl

Team Hogendorplaan



​​​​
Teamleden:

Ronald Angenent                     rangenent@elckerlycschool.nl
Bob Blok                                  
bblok@elckerlycschool.nl
Karin Bos                                
kbos@elckerlycschool.nl
Merel Calis                              mcalis@elckerlycschool.nl
Heleen van Heemskerck          hheemskerck@elckerlycschool.nl
Renate Koestal                        rkoestal@elckerlycschool.nl

Hanneke Koetsier                    hkoetsier@elckerlycschool.nl
Renée de Jong                         rjong@elckerlycschool.nl

Karin Kuiper                            kkuiper@elckerlycschool.nl
Rebecca Lagcher                     rlagcher@elckerlycschool.nl
Paul Odijk                                podijk@elckerlycschool.nl
Ellen Ouwerkerk                      eouwerkerk@elckerlycschool.nl
Jacqueline Roost                      
jroost@elckerlycschool.nl
Ryanne Ruijter                         rruijter@elckerlycschool.nl
Yasemin Soykan                       ysoykan@elckerlycschool.nl
Denise Ultee                            dultee@elckerlycschool.nl
Erik Ultee                                eultee@elckerlycschool.nl 

o.b.s. Elckerlyc locatie Van Hogendorplaan

van Hogendorplaan 1a
Hilversum

Tel:  (035) 624 91 50

E - mail: info@elckerlycschool.nl